Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza przedsiębiorców na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój działalności gospodarczej.

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi informuje:
Każdy rolnik, który chce odzyskać część pieniędzy wydanych na olej napędowy używany do produkcji rolnej powinien zbierać faktury VAT

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci  ŚP. JÓZEFY KROŚNICKIEJ Honorowej Obywatelki Gminy Trąbki Wielkie, która zmarła 21 stycznia 2020 roku, przeżywszy 105 lat.
Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim składają w imieniu Gminy Trąbki Wielkie

Wójt Gminy Trąbki Wielkie
Błażej Konkol

Przewodniczący Rady Gminy Trąbki Wielkie
Zbigniew Leszczyński

Wójt Gminy Trąbki Wielkie informuje, że w wyniku prowadzonych rozmów z PKS Starogard Gdański udało się uruchomić nowe połączenia linii autobusowej 401. Od 1 stycznia 2020 PKS Starogard będzie realizował połączenia na trasie Starogard – Gdańsk przez Gołębiewko-Rościszewo-Rościszewko-Sobowidz-Gołębiewo Wielkie i z powrotem. Linia będzie obsługiwana również w niedziele i święta.

Bardzo proszę o korzystanie z tego środka transportu. Przewoźnik będzie prowadził statystyki przewozów co za pewne będzie miało wpływ na dalsze utrzymanie tych kursów.

Wójt Gminy Błażej Konkol

ROZKŁAD JAZDY PKS >>