24.10.19 roku  o godz. 3.30 z Sobowidza - wyruszyliśmy na wycieczkę do Warszawy. Największym wyzwaniem dla naszej  eskapady  (wycieczka z przygodami) było nieużywanie telefonów i innych urządzeń elektronicznych w określonych godzinach. Początek był trudny, włożyć telefon do klasowego pudełka …, o godz. 7.00-8.00 mogliśmy kontaktować się z Rodzicami a potem ponownie telefony do pudełek aż do godzin wieczornych.

W Urzędzie Gminy Trąbki Wielkie odbyło się uroczyste wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego nauczycielom szkół prowadzonych przez Gminę Trąbki Wielkie, którzy w sesji letniej pomyślnie zdali egzamin.

11 czerwca br. w sali teatralnej Uniwersytetu Gdańskiego odbyła się Gala Finałowa Wojewódzkiego Projektu Edukacyjnego „Uczę się bezpieczeństwa”.

Budowa miejsca rekreacji nad Jeziorem w Mierzeszynie operacja mająca na celu wzbogacenie oferty turystyczno-rekreacyjnej obszaru LGD Trzy Krajobrazy poprzez zagospodarowanie terenu nad Jeziorem w Mierzeszynie i budowę miejsca rekreacji, co wpłynie na zaspokojenie potrzeb społeczności lokalnej, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Poddziałanie „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

“RAFA KORALOWA” to tytuł projektu, który został uznany za najlepszy w 10. Edycji Konkursu grantowego programu pracowniczego CEMEX Polska zorganizowanego przez Fundację CEMEX “Budujemy Przyszłość” z Warszawy.