Niepodległa do Hymnu 2019 – udział naszej Szkoły w II edycji ! W akcji „Niepodległa do Hymnu”  w 2018 roku zainicjowanej przez Biuro Programu „Niepodległa” wzięło udział prawie 1000 podmiotów, które zorganizowały  wspólne śpiewanie Hymnu o godz. 11.11 na 6 kontynentach!

Nasza Szkoła wzięła udział w I oraz w II edycji, akcji Niepodległa do Hymnu 2019! W piątek, 8 listopada  mieliśmy okazję wspólnie świętować 101 rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę podczas szkolnej akademii.          O godz. 11.11, przy naszej biało-czerwonej fladze odśpiewaliśmy Hymn Narodowy. Wiele nas różni, ale łączy  nas jedno – miłość do Ojczyzny. Pokazaliśmy, że jesteśmy jedną, biało-czerwoną rodziną.

Zespół: Teresa Pettke, Aleksandra Nowogrodzka, Paweł Narożnik

 

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://ugtrabki.smarthost.pl/trabki/images/Galeria/2019/20191111Niepodlegla